sadsad x
asdasd

Ayça'nın Kayıp Mührü

Banu Kopuz Algül

Akıllı Zebra

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Ayça, Isparta’nın mis kokulu gül bahçelerinden birinde, dedesinin dedesinden kalma üç yüz yıllık tarihî bir konakta, anne babasıyla yaşayan bir kızdır. O gün on beş yaşına gireceği için çok heyecanlıdır. Çünkü Ahmet dedesi, ona çok değerli bir hediye verecektir. Hediyenin çok değerli olmasının nedeni, onun nesilden nesile aktarılarak ve korunarak bugünlere getirilmesidir.

  Ayça, bu hediyeyi bütün aile ve akrabalar bir aradayken, ailenin en büyüğü olan 95 yaşındaki Ahmet dedesinden alır. Kolyeli mührü koruma görevi artık Ayça’nındır. Ancak, gece vakti herkes uykudayken kolyeli mühür, meçhul bir kişi tarafından çalınır.

  Bunun üzerine Ahmet Dede, Ayça ile diğer kuzenleri olan Esra ve Sarp’ı İstanbul’a gönderir. Kalacakları oteli de ayarlamıştır.

  Ayça, Esra ve Sarp’ı, oteldeki Zehra Hanım karşılar. Ve hep birlikte kayıp mührün peşine düşerler. Macera başlamıştır artık. İstanbul, İspanya, Paris, İtalya, İzmir ve Pamukkale derken, siz de bu heyecan ve macera dolu seyahate katılmak istiyorsanız, işte bu kitap tam da sizin için…

  Haydi, şimdi hep birlikte kayıp mührün peşine düşelim…

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Aralık 2019
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 13.5 x 21 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : 2. Hamur
  Sayfa Sayısı : 120
  Barkod : 9786054813261

  Katkıda Bulunanlar

  Resimleyen Adı
  E. Özlem Balcı

  Yazar Adı
  Banu Kopuz Algül

Please click to see profile.
Visa Mastercard Troy
Axess Bonus Maximum Paraf World
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.