Doğmadan Ölenler

Hatıralar Da Ölür

Halit Yazıcı

Kurmaca Akademi - Özel Ürün

%20 indirim
44,00 TL 35,20 TL
 
0/5 (0 kişi)
38 adet stoklarımızda

Doğmadan Ölenler; aslında her şey Halil’in bir gece yolculuğunda kaza yapmış ve içinde sıkışmış üç yaralıyı bulmasıyla başladı. İlk önce onlara yardım etmek isteyen Halil’in daha sonraysa yaşadığı bir şok ile tam anlamıyla katliam yapmasıyla başladı bütün hikaye. Aynı gece Halil’in yolu Seher ile kesişti. Seher, çok güçlü, varlıklı ve çok güzeldi. İrsi sebeplerden dolayı çocuk sahibi olamamasından dolayı Meral’in karnındaki çocuğa ihtirasları yüzünden el koymaya kalktı. Meral sıradan bir değildi. Bir şehrin yarısının sahibiydi. İki güçlü kadın arasında büyük bir savaş başladı. Savaşın sonunda kazanan olmadığı gibi elde kalan, kan, şiddet, acı ve gözyaşından başka bir şey değildi. Sonuçta ödenen bedel, elde kalanlardan kat kat fazlaydı.

“Yeşeren çiçeği sulayan, o çiçeği vermek istemeyen ile almak isteyenlerin, kan ve gözyaşından başka bir şey değildi.” Diye bu savaşın acımasızlığı anlatılmıştır.

Halit Yazıcı; bu kitapta akıcı, sade dili ve etkileyici anlatımıyla okuru yutarcasına kitabın içine çekiyor ve okuyucuyu da yapbozun bir parçası gibi olay örgüsünün içine en güzel şekilde yerleştiriyor…

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Şubat 2021
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 12,50 x 19,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 360
Barkod : 9786057467300

Kategoriler

Katkıda Bulunanlar

Hazırlayan
Rojin Dündar

HAVA