Dur Be Kadın! Sen İki Canlısın

Çocuklu ve Koronalı – İki Canlı ve Heyecanlı

Ayşe Gizem Ünüvar

Gün Yayıncılık

%32 indirim
29,00 TL 19,72 TL
 
0/5 (0 kişi)
20 adet stoklarımızda

İki Kişilik Bir Hikâyeye Kaç Şehir Kaç Kişi Sığdırabilirsiniz?

Sus Be Kadın’ı okuyan, beni iliklerime kadar tanıyan, hisseden eski dostlarıma selam ederken, Dur Be Kadın’la ilk kez tanışacak olduklarımıza tek bir sözüm var:

Gidin buradan!

Yani gidin derken ya çok geç olmadan gidin ya da gözyaşlarınızı bana bağışlayacağınıza yemin edin.

Sus Be Kadın ile tanışıp sevdiğiniz -sevdiniz değil mi? Doğruyu söyleyin bak, darılmaca gücenmece yok! Ayşe Gizem geçen sürede epey ünlendi ve Ayşe Gizem Ünüvar olarak Dur Be Kadın’la dönüşü(mü)m muhteşem oldu!

Uzun bir süre bir akıl hastanesi tarafından keşfedilmeyi bekledim. Baktım olmuyor geçmişle geçememiş arasında sıkışıp kalan hikayemi anlatmaya karar verdim. Hayatımın özetini 3N1K dediğim Neye Niyet Neye Kısmet lafındaki ikinci Neye’de saklı sanmam da işin ayrı bir boyutu. Neyse kalanını merak ederseniz aşk, nefret, bakıcı, bakmayıcı, koca, odun, göbek, bebek, portakal, ihanet, affetme, iş, Korona (gerçekten) gözyaşı, daha çok gözyaşı, doğal afet boyutunda gözyaşı ve bir o kadar kahkaha ile sarmalanmış 32 kısım tekmili birden ucuz romanlara taş çıkartacak yeni hikâyemi buyrun buradan yakın.

Motor... 1,2,3 Oyun!

Bu kitapta geçen olay, kişi ve kurumlar tamamen hayal (kırıklığı) ürünüdür. Ay nolur ayakkabıyla geçin, ayağınıza hayal kırıklıkları batmasın...

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Eylül 2020
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 19,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 280
Barkod : 9786054540723

Katkıda Bulunanlar

Kapak Tasarım
Sema İşcan

Düzelti - Redaksiyon
Deniz Ermiş

SU