sadsad x
asdasd
Yeni
 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • İnsanın hayatı değişmek istediğinde, ya olması gereken bir şey olmaz ya da olmaması gereken bir şey olur. Bu, pencere camına çarpan bir kar tanesi de olabilir, evine giren bir hırsız da, diktiği bir şapka, karşı koyamadığı bir sigara, kafası atan bir yapay zekâ da.

  Eski bir kokunun götürdüğü geçmiş de hayatınızı değiştirebilir, yaşlılığınıza götüren bir simülasyon da, başka hayatları tecrübe ettiren bir rüya da.

  Gidilen bir yer de değiştirebilir hayatınızı: Antik tanrıların işlettiği bir otel, ya da sıra dışı tatminler vaat eden bir işletme gibi. Ya da kalınan bir yer: Gençlik aşkları, yaşlılık heyecanları, sosyal ağ kavgaları.

  Fakat hayatlar değişse de hayaller hep vardır: Süper kahraman olmak, kripto borsalarından servet yapmak, kötülüğü ilaçlarla bastırmak gibi amaçlar vardır her zaman.

  Bu kitapta okuyacağınız hikayeler bu geçmişlerde yaşamış, bu günlerde yaşayan, bu geleceklerde yaşayacak sıradan insanların hayatlarının değiştiği olaylardır. Hepsinin ortak özelliği, tuhaf rüyalardan esinlenmiş olmalarıdır.

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Temmuz 2022
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 13.5 x 21 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : 2. Hamur
  Sayfa Sayısı : 152
  Barkod : 9786052290613

  Katkıda Bulunanlar

  Yazar Adı
  İsmail Biçer

Please click to see profile.
Visa Mastercard Troy
Axess Bonus Maximum Paraf World
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.