İslam Astrolojisi - Yıldızname Rehberi

Esmaül Hüsna Yaşam Şifreleri ve İsim Analizi

Ayhan Özcimbit, Gülşen Özcimbit

Pagoda Yayınları

%40 indirim
119,00 TL 71,40 TL
 
0/5 (0 kişi)

Ne dediler ? 

Gerçek İslam Astrolojisini en iyi yorumlayan, Türkiye’nin önemli astrologlarından dalında tek isim. İslam Astrolojisi ile astrolojinin farklı yönlerini keşfedeceksiniz. Şiddetle tavsiye ederim.

Astrolog Filiz Özkol

Elinizde bulunan bu üçüncü baskı, en gelişmiş baskıdır. İslam Astrolojisi, astrolojiye Tevhidi açıdan bakarak şirke girmeden yorum yapar. Konunun Kabe nin dört köşesi ve tavanıyla, ellerimizin dört parmağı ve baş parmağıyla, Dört Halife ve Hz. Muhmmed (sas) yönüyle , islamın şartları ve ilkeleriyle detaylıca ele alır. Son zamanlarda Astrolojiye karşı yapılan saldırılara İslami açıdan büyük bir cevaptır.

Bu kitap, Astroloji, Kuran, Siyer, Coğrafya, Felsefe, Esmaül Hüsna, Nümeroloji, İsim Analizi, El Çizgileri, İbadetler ve bunun gibi bir çok konuyu İslam ve Astroloji perspektifinden ele almaktadır. Bütün bunları cesurca ele alıp okuyucuya ufuk açan bir eserdir.

Sizlere İslami Astroloji üzerinden Doğum Haritası, El Analizleri, İsim Analizleri yapabilmenin kapılarını açar. Asla diğer bir sürü Astroloji kitapları gibi sadece on iki burcu yazan uyutan bir eser değildir. Konuyla ilgili bir ders kitabı niteliğinde ilk eserdir.

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Ağustos 2021
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 416
Barkod : 9786058191310

Katkıda Bulunanlar

Editör
Barış Çelimli

Genel Yayın Yönetmeni
Volkan Doğan

HAVA