Kitap Eki Dergisi Sayı: 3 Mart 2020

Kolektif

Kitap Eki Dergisi Yayınları

%30 indirim
15,00 TL 10,50 TL
63 adet stoklarımızda

Kitap Eki dergisinin 3. sayısının kapağında herkesin çok sevdiği “Adile Naşit” yer aldı. Adile Naşit, oynadığı karakterlerle milyonlarca insanın kalbinin bir yerinde asla unutulmayacak olan bir yıldıza dönüştü. 7’den 70’e hala daha filmlerini keyifle izlediğimiz Adile Naşit’in hayatını konu alan “Oyuncu - Yeşilçam Yıldız Sisteminde Bir Anti-Yıldız: Adile Naşit” kitabı Sibel Öz tarafından hazırlandı ve kitapseverler tarafından büyük bir ilgi gördü. Kitap Eki olarak “kuzucuklarından” ustaya yürek dolusu bir selam göndermek istedik ve kendisine kapaktan yer vererek tüm kitapseverlere hatırlatmak istedik. Kitabın yazarı Sibel Öz ile keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik.

3. sayımız yine dolu bir içerikle raflardaki yerini aldı. Hemen hemen her kategoriden kitaplar hakkında incelemelere yer verdiğimiz dergimizde yine çocuklar için de harika bir bölüm hazırladık. Hem kendiniz hem de çocuklarınız için kitap tercih ederken dergimizin kılavuzluğundan oldukça memnun olacaksınız.

Kitap Eki dergisinin 3. sayısında yazanlar:

Adalet Çavdar, Adnan Saracoğlu, Aydın Onay, Aynur Kolbay, Aynur Kulak, Aziz Hatman, Bahar Gedik, Doğuş Sarpkaya, Ecem Güler, Erdal Büyüktaş, Fatin Hazinedar, Gökçesu Özgül Kalafat, Günnur Aksakal, İclâl Nur, Kemal Güllü, Korkut Akın, M. Şeref Özsoy, Merve Okçuoğlu, Metin Yetkin, Murat S. Dural, Nazlı Berivan Ak, Önder A., Özge Arıkal Gönül, Pınar Palamutlu, Seda Elhan, Serdal Keskin, Serkan Atak, Serkan Parlak.

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Mart 2020
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 16,50 x 23,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 80
Barkod : 9772687595032
SU