201 Pozitif Psikoloji Uygulaması - %15 indirimli  - Fredrike Bannink -
201 Pozitif Psikoloji Uygulaması - %15 indirimli  - Fredrike Bannink - 201 Pozitif Psikoloji Uygulaması - %15 indirimli  - Fredrike Bannink -
Kategoriler
Katkıda Bulunanlar

Çevirmen Esra Kökkılıç

Özellikler
Barkod :9786059596084
Boyut : 13.50x21.00
Sayfa Sayısı :274
Basım Yeri : İstanbul
Basım Tarihi : 2017-05
Çeviren : Esra Kökkılıç
Kapak Türü : Ciltsiz
Kağıt Türü : 2. Hamur
Dili : Türkçe
Format : Kitap
Kitap
Etiket Fiyatı
:
38,00 TL

İndirim Oranı
:
%15

İndirimli Fiyatı
:
32,30 TL

Sepete Ekle   3 günde temin

İster kariyer, ister erdemli çocuklar yetiştirme, isterse kişisel gelişmeleri için çabalasın, mutlu insanların güçlü hayalleri ya da büyük umutları olduğunu görürsünüz. Hedefleri doğrultusunda ilerlerken insanın doğru yöntemleri bulması çok önemlidir.

Bu kitap, hayat zorluklarıyla başa çıkabilmenin en iyi yollarını gösteren bir rehber özelliği taşıyor. Tavsiye edilen egzersizlerde, her gün hayatımızda olan ama sıradanlıktan dolayı artık farkına varamadığımız faydalara dikkat çekiliyor. İnsan ömrünün zamanla sınırlı olduğunu hatırlarsak bu uygulamalar daha çok önem kazanacaktır.

Yazar, bizim kültürümüzde de önemli yeri olan merhamet, şefkat, iyi zan gibi kavramların güncel hayatta pratik uygulamalarını sunuyor. Böylece teoride bırakmıyor pratiğe döküyor.

İyimserlik, farkındalık, hayal etme, zamana değer verme, hedef belirleme, anlam arayışı, güçlü yanlarını keşfetme gibi yöntemleri gündeme getiren kitap huzurlu ve mutlu yaşamın sırlarını okuyucularla paylaşıyor.

Yorumlar
Oyunuz:
17.10.2018
Bu ürüne henüz kimse yorum yapmamış.