yeni
8'den 9'a Matematik Hazırlık Kitabı Kolektif
8'den 9'a Matematik Hazırlık Kitabı Kolektif 8'den 9'a Matematik Hazırlık Kitabı Kolektif
Kategoriler
Özellikler
Barkod :9786057825070
Boyut : 19.00x27.00
Sayfa Sayısı :104
Basım Yeri : İstanbul
Basım Tarihi : 2019-07
Kapak Türü : Ciltsiz
Kağıt Türü : 2. Hamur
Dili : Türkçe
Format : Kitap
Kitap
Etiket Fiyatı
:
12,00 TL

Sepete Ekle   3 günde temin

Matematiğin önemi hayatında gitgide artacak!

MEB tarafından son dönemde yapılan açıklamalarda hep sayısal düşünme becerisinigeliştirme vurgusu üzerinden Matematikdersi ön plana çıkarıldı. Yani artık okulbaşarında matematiğin yüzdesi yükselecek.

Hem lisede okul derslerinde hem üniversiteye giriş sınavlarında hem de sonrasındamatematikle problemin olmasın diye işi en baştan sıkı tutman için sana bu kitabıhazırladık.

8'den 9'a Hazırlık Kitabı Matematik kitabında 6, 7 ve 8. sınıfta gördüğünmatematik konularının tekrarını bulacaksın. Bu tekrarlar tam da MEB müfredatının yenisarmal yapısına uygun hazırlandı. Üstelik bu tekrar 9. sınıf matematik konularıyla dabağlantılı ele alındı. Yani tekrar ederken bir yandan da önündeki senenin konularınahazırlanacaksın. Böylece hem önceki senelerin konularını temelden halledecek hem deliseye tam tekmil hazır olacaksın.

Çözemediğin soruların uzman öğretmenler tarafından hazırlanmış çözümvideoları TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) uygulamasıyla bir tık uzağında. Takıldığınher yerde başvurabileceksin. Üstelik bu kitapta YouTube video kamp desteği de var.Kitap boyunca karşılaşacağın karekodları okutarak kamp videolarına ulaşabileceksin.Böylece yeni karşılaşacağın 9. sınıf konularını video kamp programıyla eksiksiz
öğrenebileceksin.

Yorumlar
Oyunuz:
20.07.2019
Bu ürüne henüz kimse yorum yapmamış.