Buluşmalar İnsanlar, Kentler, Kitaplar - %20 indirimli  - Stefan Zweig
Buluşmalar İnsanlar, Kentler, Kitaplar - %20 indirimli  - Stefan Zweig Buluşmalar İnsanlar, Kentler, Kitaplar - %20 indirimli  - Stefan Zweig
Kategoriler
Katkıda Bulunanlar

Çevirmen Ahmet Arpad

Özellikler
Barkod :9789944611510
Boyut : 13.50x21.00
Sayfa Sayısı :280
Basım Yeri : İstanbul
Basım Tarihi : 2016-02
Çeviren : Ahmet Arpad
Kapak Türü : Ciltsiz
Kağıt Türü : 1. Hamur
Dili : Türkçe
Format : Kitap
Kitap
Etiket Fiyatı
:
14,00 TL

İndirim Oranı
:
%20

İndirimli Fiyatı
:
11,20 TL

“Dostlarım bana yıllardır, çeşitli konular üzerine düşüncelerimi kaleme aldığım denemeleri bir kitapta toplamamı ısrarla söyleyip duruyordu.

Bu yazılar gençliğimde beni yüreklendirmiş olayların, mutluluğun, kazancın ve deneyimlerin birikimidir. İnsanlarla,kentlerle, kitaplarla, resimlerle ve müzikle buluşmalardan kalanlardır. Kimi zaman kişiyi coşturan, kimi zaman ise aklını başına getiren anlardır.”

Stefan Zweig, Buluşmalar'da modernitenin sancılarından, Rus işçilerinden, Rio sokaklarından, Amerikalılaşan Paris'ten, Parisleşen Viyana'dan, tekdüze hale gelen dünyadan, yaldızları dökülmüş, çelik rengini almış yüce geleneklerden, patlayan savaşlardan, bir fısıltı halinde söylenen benlik kavgalarından bahsederek sizi bir karar almaya zorluyor: Her şeye rağmen, insanı kurtarır mıydınız?

Gençliğinde Zweig'ı yüreklendirmiş olayların, mutluluklarının ve tecrübelerinin toplamı olan Buluşmalar'da anlatılan yazarları delicesine okumak, kentleri milim milim turlamak, yağmurlu bir günde o çok sevdiğiniz dostunuzla dertleşmek gibi…

Yorumlar
Oyunuz:
21.05.2018
Bu ürüne henüz kimse yorum yapmamış.