English with Films Book 2 - %30 indirimli  - B. Orhan Doğan - Bora Yay
English with Films Book 2 - %30 indirimli  - B. Orhan Doğan - Bora Yay English with Films Book 2 - %30 indirimli  - B. Orhan Doğan - Bora Yay
Kategoriler
Özellikler
Barkod :9789944035248
Boyut : 14.00x21.00
Sayfa Sayısı :180
Basım Yeri : İstanbul
Basım Tarihi : 2008-09
Kapak Türü : Ciltsiz
Kağıt Türü : 2. Hamur
Dili : Türkçe İngilizce
Format : Kitap
Kitap
Etiket Fiyatı
:
23,06 TL

İndirim Oranı
:
%30

İndirimli Fiyatı
:
16,14 TL

Kitabınızdan, izlediğiniz bölümün ingilizce metnine bakın ve Türkçe karşılığını inceleyin. Filmde geçen tüm İngilizce sözcüklerin ve tümcelerin söylenişlerini ve anlamlarını eksiksiz olarak öğrenin. Dilbilginizi, anlama, dinleme ve konuşma yeterliliğinizi geliştirin.

Çok farklı bir görsel - işitsel İngilizce öğrenim ve geliştirme yöntemi ortaya koyan, komediden maceraya, çizgi filmden gerilime, dramdan belgesele kadar çeşitli türlerden seçilmiş olan filmlerin ve Tv programlarının yer aldığı English VVith Films dizisinin temel hedefleri şunlardır:

Verilen Dvd filmler ile: hoşça zaman geçirerek, izleme, dinleme, anlama ve konuşma yeterliliğinin gelişmesini sağlamak.
İngilizce deyimleri, dilbilgisi kalıplarını, yeni sözcükleri başka kaynaklara başvurma gereği kalmadan öğretebilmek.
Kitapla birlikte verilen ingilizce film ya da Tv programlan ile günlük yaşamda karşılaşılan farklı türlerdeki İngilizce film ve Tv programlarında geçen her tümce ve sözcüğün tam olarak anlaşılmasını sağlamak.

Yabancı dil öğreniminde ilk olan bu yepyeni yöntemle, İngilizce bilginiz, anlama ve konuşma yeterliliğiniz, beklentinizin çok üzerinde bir hızla ve kolaylıkla gelişen English With Films dizisinin, yayınlanmış olan ve yakında yayınlanacak olan diğer (Dvd Film ekli) kitaplarından bazıları: The World Of Civilizations

Yorumlar
Oyunuz:
25.06.2019
Bu ürüne henüz kimse yorum yapmamış.