Ersin Alok Retrospektifi Eczacıbaşı Fotoğraf Sanatçıları Dizisi - 7 -
Ersin Alok Retrospektifi Eczacıbaşı Fotoğraf Sanatçıları Dizisi - 7 - Ersin Alok Retrospektifi Eczacıbaşı Fotoğraf Sanatçıları Dizisi - 7 -
Kategoriler
Katkıda Bulunanlar
Özellikler
Barkod :9786056166563
Boyut : 19.50x25.00
Sayfa Sayısı :300
Basım Yeri : İstanbul
Basım Tarihi : 2016-12
Çeviren : Aslı Mertan
Kapak Türü : Ciltsiz
Kağıt Türü : Kuşe
Dili : Türkçe
Format : Kitap
Kitap
Etiket Fiyatı
:
60,00 TL

İndirim Oranı
:
%15

İndirimli Fiyatı
:
51,00 TL

Eczacıbaşı Fotoğraf Sanatçıları Dizisi'nin yeni kitabı Ersin Alok Retrospektifi, kitabevlerinde yerini alıyor. Eczacıbaşı Topluluğu'nun 40 yılı aşkın bir geçmişe sahip fotoğraf yayıncılığı geleneğinin bir parçası olan ve Dr. Nejat F. Eczacıbaşı Vakfı tarafından yayınlanan seri, her yıl değerli bir fotoğraf sanatçısının retrospektif kitabını, sanatsal bütünlük içinde izleyicilere ulaştırıyor.

Serinin bu kitabı, fotoğraf sanatında titizliği ve coşkusuyla tanınan ülkemizin usta fotoğrafçılarından Ersin Alok'un çarpıcı fotoğraflarına yer veriyor. Eser, okuyucuyu kimi zaman bir dağın zirvesine, kimi zaman sualtına ya da beklenmedik endüstriyel mekanlara götürüyor.

Konsept ve tasarımı Bülent Erkmen'e ait olan ve editörlüğünü Merih Akoğul'un üstlendiği kitapta, Ersin Alok ile yapılan özel bir röportaja da yer veriliyor. Eczacıbaşı Fotoğraf Sanatçıları Dizisi'nin 7. kitabı Ersin Alok Retrospektifi, Türkçe ve İngilizce olarak iki dilde sunuluyor.

Yorumlar
Oyunuz:
19.08.2019
Bu ürüne henüz kimse yorum yapmamış.