Gökyüzünden Türkiye Kolektif
Gökyüzünden Türkiye Kolektif Gökyüzünden Türkiye Kolektif
Kategoriler
Özellikler
Barkod :9786059075404
Boyut : 30.00x24.00
Sayfa Sayısı :220
Basım Yeri : İstanbul
Basım Tarihi : 2018-07
Kapak Türü : Ciltsiz
Kağıt Türü : 2. Hamur
Dili : Türkçe
Format : Kitap
Kitap
Etiket Fiyatı
:
75,00 TL

İndirim Oranı
:
%30

İndirimli Fiyatı
:
52,50 TL

Anadolu Ajansı (AA) son yıllarda yaptığı uluslararası hamlelerin yanında haber operasyonlarında da ileri teknoloji ürünlerini kullanarak dikkatleri çekiyor. Bunun bir yansıması olarak son bir yıldır dronelar ile yaptığı özel çekimleri albümleştiren AA, yeni görsel teknolojilerinin sağladığı farklı bakış avantajını okuyucularıyla buluşturuyor.

Ülkemizin dört bir yanından yapılan drone çekimi fotoğraflarla hazırlanan “Gökyüzünden Türkiye” kitabı, bizi şimdiye kadar görmeye alışmadığımız manzaralarla, eşsiz doğayla ve insanın elinden çıkan eserlerle yeni bir bakış açısı üzerinden buluşturuyor.

Habercilik serüveni bir asra yaklaşan AA'nın, deneyimli fotoğrafçılarının perspektifiyle oluşan bu eşsiz Türkiye arşivi, Karadeniz yaylalarından Anadolunun kültürel mirasına, kadim şehirlerimizden insan hikayelerine kadar bir çok ögeyi görsel bir şölene dönüştürüyor.

Türkiye'nin doğası, tarihi, efsaneleri, emek dolu toprakları ve dört mevsiminin toplandığı bu albüm; koleksiyonerler, modern gezginler ve tüm fotoğraf meraklıları için elden düşmeyecek bir başucu eseri niteliğinde.

Yorumlar
Oyunuz:
25.06.2019
Bu ürüne henüz kimse yorum yapmamış.