Güneş'e Övgü İmam Humeyni ile İlgili Hatıralar - %30 indirimli  - Ayet
Güneş'e Övgü İmam Humeyni ile İlgili Hatıralar - %30 indirimli  - Ayet Güneş'e Övgü İmam Humeyni ile İlgili Hatıralar - %30 indirimli  - Ayet
Kategoriler
Katkıda Bulunanlar
Özellikler
Barkod :9786058616127
Boyut : 12.00x19.50
Sayfa Sayısı :168
Basım Yeri : İstanbul
Basım Tarihi : 2013-03
Çeviren : Nurcan Altun
Kapak Türü : Ciltsiz
Kağıt Türü : 2. Hamur
Dili : Türkçe
Format : Kitap
Kitap
Etiket Fiyatı
:
12,00 TL

İndirim Oranı
:
%30

İndirimli Fiyatı
:
8,40 TL

Sepete Ekle   2 günde temin

Anı anlatımı ve yazımı, bir milletin hatıralarını ve başarılarını canlı tutarak geçmişte yaşananların gelecektekilerin önünü aydınlatacak bir ışık olması için kullandıkları eski bir yöntemdir.

Anı her zaman geçmişi hatırlamayı içerir, bilgi ve duygu yüklüdür. Anıların yayımlanması, kavramların, tecrübelerin, adâbın ve değerlerin bir nesilden diğer nesillere intikali demektir. Bu yüzden anılar toplumların kültürel, toplumsal, siyasî, iktisadî ve tarihî önemli mütalaalarının kaynaklarıdır. Hatıraların değeri ve güvenilirliğinin, anıları aktaranın şahsiyetine de bağlı olduğu açıktır.

Elinizdeki eser, Ayetullahi'l-Uzma Hameneî'nin Hz. İmam'la (r.a.) ilgili anılarından seçmeleri içermektedir. İmam Humeynî'nin (r.a.) pak hayatının mücadele döneminden muhtelif kesitleri kapsayan bu anılar, merhum İmam'ın ahlâkî, inkılâbî ve mektebî siyerinden öğretici noktaları içermektedir.

Yorumlar
Oyunuz:
18.06.2019
Bu ürüne henüz kimse yorum yapmamış.