Kırmızı Goncalar - %25 indirimli  - Enver Mehmethanlı - Bengü Yayınlar
Kırmızı Goncalar - %25 indirimli  - Enver Mehmethanlı - Bengü Yayınlar Kırmızı Goncalar - %25 indirimli  - Enver Mehmethanlı - Bengü Yayınlar
Kategoriler
Katkıda Bulunanlar
Özellikler
Barkod :9786055988791
Boyut : 13.50x21.50
Sayfa Sayısı :124
Basım Yeri : Ankara
Basım Tarihi : 2014-01
Çeviren : Adem Yeşil
Kapak Türü : Ciltsiz
Kağıt Türü : 2. Hamur
Dili : Türkçe
Format : Kitap
Kitap
Etiket Fiyatı
:
12,04 TL

İndirim Oranı
:
%25

İndirimli Fiyatı
:
9,03 TL

Sepete Ekle   Stokla Sınırlı: 1 Adet

Enver Mehmedhanlı, yaşamasını bilen ve bize bunu öğreten, bugün yüzüncü yaşını kutladığımız nadir yazarlardan birisidir.

Azerbaycan halkının çektiği sıkıntıları nasıl hikayeleştirilebilirse ustalıkla hikâyeleştirebilmiş; yönetime, yaşadığı dönemin sistemine tavrını dolaylı bir anlatımla kâh bir kız çocuğunun işlediği motiflerde kâh bir annenin sımsıcacık son nefesinde betimlemiş, elinizdeki kitabın içinden göstermiştir.

Evet, bir tavır yazarıdır o. Onda tavır üslubu, üslup ise cesaretiyle Kaf dağının ardına yani zamanın ötesine geçmesini getirmiştir. Artık bugünde dün olmuştur, Enver Mehmedhanlı. Klasikleşmiş, yaşdaşlarından çok öteye hitap edebilmiş ve eserlerini her okuduğunuzda yeni ufuklara, yeni yüzyıllara götürecektir.

Azerbaycan ve Türkiye genç nesilinin fazlasıyla istifade edebileceği tecrübesi ve yaşantısını aktardığı her satırında bize dikkatlerini sunduğu, ayrıntılarında gizlice bizi uyardığı bu kitap vesilesiyle Enver Mehmedhanlının yüzüncü yaşını kutlar, siz değerli okuyuculara keyifli okumalar dileriz.

Yorumlar
Oyunuz:
16.07.2019
Bu ürüne henüz kimse yorum yapmamış.