Küresel İletişim - %35 indirimli  - Nilgün Tutal Cheviron - Ekslibris
Küresel İletişim - %35 indirimli  - Nilgün Tutal Cheviron - Ekslibris Küresel İletişim - %35 indirimli  - Nilgün Tutal Cheviron - Ekslibris
Kategoriler
Katkıda Bulunanlar

Editör Ceren Üçok

Özellikler
Barkod :9786059000000
Boyut : 13.50x21.00
Sayfa Sayısı :240
Basım Yeri : İstanbul
Basım Tarihi : 2014-05
Kapak Türü : Ciltsiz
Kağıt Türü : 2. Hamur
Dili : Türkçe
Format : Kitap
Kitap
Etiket Fiyatı
:
16,67 TL

İndirim Oranı
:
%35

İndirimli Fiyatı
:
10,84 TL

Sepete Ekle   Stokla Sınırlı: 9 Adet

Çağımız, küresel iletişim mitinin küresel ekonomik düzeni meşrulaştırmak için çılgınca yeniden üretildiğine tanık oluyor. Küresel piyasa aktörleri ekonomik ve kültürel küreselleşmenin Tanrıların insan-lığa vaadettiği yeryüzü cennetinin ifadesi olduğunu dile getirmek için hiçbir fırsatı kaçırmamakta; mutluluk habercisi olarak sunulan küreselleşme, sadece piyasa toplumunun ekonomik ve siyasi aktörlerince dillendirilen bir tahayyül değil; aynı zamanda bu tahayyül liberal bakış açısından beslenen toplum bilimlerinden ve piyasa toplumunun bayrakları önünde yerlere kadar eğilen ulusal ya da uluslara-rası medya tarafından da yaygınlaştırılıyor.

...İster ekonomik, ister politik, isterse de kültürel olsun küreselleşme, meşruluğunu iletişim toplumuna atfedilen değerleri kendi değerleriymiş gibi sunmasından alıyor. Yaşadığımız çağı, küresel iletişim ve enformasyon toplumu mitleri ile kültürel küreselleşmenin vadettiği var sayılan dünya nimetleri işgal ediyor.

Yorumlar
Oyunuz:
24.06.2019
Bu ürüne henüz kimse yorum yapmamış.