Ölü veya Diri - %25 indirimli  - Tom Clancy - Kitabix Yayınları  - Kit
Ölü veya Diri - %25 indirimli  - Tom Clancy - Kitabix Yayınları  - Kit Ölü veya Diri - %25 indirimli  - Tom Clancy - Kitabix Yayınları  - Kit
Kategoriler
Katkıda Bulunanlar

Çevirmen Mine Atafırat

Özellikler
Barkod :9786058720350
Boyut : 13.50x21.00
Sayfa Sayısı :811
Basım Yeri : İstanbul
Basım Tarihi : 2013-07
Çeviren : Mine Atafırat
Kapak Türü : Ciltsiz
Kağıt Türü : 2. Hamur
Dili : Türkçe
Format : Kitap
Kitap
Etiket Fiyatı
:
45,37 TL

İndirim Oranı
:
%25

İndirimli Fiyatı
:
34,03 TL

Sepete Ekle   Stokla Sınırlı: 1 Adet

"Clancy'nin önceki romanlarından en iyi karakter bu davaya atanmış...Aksiyon türü hayranları için ,Öü veya Diri kesinlikle zevkli bir yolculuk olacak."

- Los Angeles Times

"Kalp atışlarınızı hızlandırıcak...Eğlenceli, heyecanlı ve aynı zamanda güncel"

- Washington Post

Ölü veya Diri” her kitabıyla, “en çok okunan kitaplar” listelerinde bomba etkisi yapan Tom Clancy'nin uzun ama son derece sürükleyici olan on beşinci kitabıdır. Daha önceki kitaplarının çoğu video oyunlarına konu olmuş ve bir bilgisayar oyunları imparatorluğu kurmuş olan yazar, bu kitabında, diğer romanlarındaki en önemli karakterleri kullanarak bir insan avının hikayesini anlatırken, Amerikan istihbarat örgütleri ile ordunun ayrıntılı analizlerini yapıyor.

Romanda, hayali bir istihbarat örgütü, Bin Ladin benzeri bir terörist lideri olan Emir'in peşindedir. Bütün yetkili mercilerden bağımsız olarak çalışan, bütün yasa dışı kanalları kullanan, eski cumhurbaşkanı ve birkaç istihbaratçı dışında kimsenin bilmediği bu istihbarat örgütüne “bir cinayet şebekesi” diyenlerde olacaktır. Kötü adamlarla iyi adamların zaman zaman yer değiştirdiği bir insan avını ayrıntılarıyla anlatan bu romana, Bin Ladin Pakistan kırsalında değil de Amerika da saklanıyor olsaydı, olayların nasıl gelişebileceği üzerine bir senaryo da diyebiliriz.

Bu heyecanlı kovalamacayı okurken, olayları kahramanlarıyla birlikte Emir'in özel hayatını, Amerikan istihbarat örgütleri arasındaki rekabet ve çekişmeleri, istihbarat örgütleri çalışanlarının karşılaştıkları tehlikeleri yaşayacak, işledikleri cinayetlere tanık olacak ve bir bilgisayar oyunu oynar gibi nefes nefese kalacaksınız.

Yorumlar
Oyunuz:
17.06.2019
Bu ürüne henüz kimse yorum yapmamış.