Truva Atı Siber Kıyamet - %40 indirimli  - Mark Russinovich - Hemen Ki
Truva Atı Siber Kıyamet - %40 indirimli  - Mark Russinovich - Hemen Ki Truva Atı Siber Kıyamet - %40 indirimli  - Mark Russinovich - Hemen Ki
Kategoriler
Katkıda Bulunanlar

Çevirmen Özden Akbaş

Özellikler
Barkod :9789756178676
Boyut : 13.50x21.00
Sayfa Sayısı :472
Basım Yeri : İstanbul
Basım Tarihi : 2014-09
Çeviren : Özden Akbaş
Kapak Türü : Ciltsiz
Kağıt Türü : 2. Hamur
Dili : Türkçe
Format : Kitap
Kitap
Etiket Fiyatı
:
18,52 TL

İndirim Oranı
:
%40

İndirimli Fiyatı
:
11,11 TL

Sepete Ekle   Stokla Sınırlı: 1 Adet

Ortadoğu entrikaları, komploları ve suikastlarını gözler önüne seren ürkünç bir roman...

Batı, devrim niteliği taşıyan, ardında hiçbir iz bırakmadan verileri değiştirebilen ve kendisinden önce gelenlere göre çok daha gelişmiş olan, görünmez bir bilgisayar virüsüyle korkunç bir tehdit altındadır. Virüs, Birleşmiş Milletler'in bilgisayarlarında tespit edilmiş, uluslararası politika açmaza düşmüştür.

Virüs, Batı istihbaratına sızmakta ve virüsün yaratıcısının kimliğine dair dehşet verici gerçek açığa çıkmaktayken, Doğu ve Batı'nın kaderi tehdit altındadır.

Siber-güvenlik analistleri Jeff Aiken ve Daryl Haugen, bu virüsü yok etmek ve kaynağını tespit etmek için görevlendirilmişlerdir ve virüsü geri püskürtmek için kendilerini umutsuz bir yarışın içinde bulurlar.

Kendinizi soluksuz bir kovalamacanın içinde bulacağınız Truva Atı, türünün gelmiş geçmiş en maceralı romanlarından birisi.

* * *

“Mark'ın yazdıkları kurgu da olsa, onun eserlerinde bahsettiği riskler, bugün bizim karşı karşıya kaldığımız birçok duruma korkutucu bir şekilde ayna tutuyor.”

- Howard A. Schmidt,
Beyaz Saray Siber Güvenlik Koordinatörü.

Yorumlar
Oyunuz:
21.08.2019
Bu ürüne henüz kimse yorum yapmamış.