Uluslararası Komplo Atina Davası %30 indirimli Abdullah Öcalan
Uluslararası Komplo Atina Davası %30 indirimli Abdullah Öcalan Uluslararası Komplo Atina Davası %30 indirimli Abdullah Öcalan
Kategoriler
Özellikler
Barkod :9786056551864
Boyut : 13.00x21.50
Sayfa Sayısı :240
Basım Yeri : İstanbul
Basım Tarihi : 2016-02
Kapak Türü : Ciltsiz
Kağıt Türü : 2. Hamur
Dili : Türkçe
Format : Kitap
Kitap
Etiket Fiyatı
:
17,00 TL

İndirim Oranı
:
%25

İndirimli Fiyatı
:
12,75 TL

"İlk çivi Moskova'da çakıldı; ihanetin yılan soğukluğunu yaşadım. İkinci çivi Roma'da çakıldı; kapitalizmin ince oyunlarına karşı onurdan vazgeçmedim. Üçüncü çivi Atina'da çakıldı; eşi görülmemiş dostluğa bir ihanet karşısında adeta dilim tutuldu, felç oldum! Dördüncü çivi Nairobi'de çakıldı; idam cezasıyla arandığım Türkiye'ye teslim edildim. 'Çar mıh (dört çivi) komplosu' sonucu, Marmara Denizindeki İmralı tek kişilik ada hapishanesine' Hades mezarlığına konulup, çarmıhta ölme (idam edilme) beklentisi içine alındım..."

"Sümerlerden beri geliştirilen kolonileştirme çabalarının ayrılmaz bir parçası olan ve dost görünümündeki işbirlikçi güç ve kişilere dayalı komploların en kapsamlısı olarak hayat bulan 9 Ekim - 15 Şubat komplosu, mutlak tecrit şeklinde devam ettirilse de; istenilen, planlanan sonuca ulaşamadı. Uluslararası komplonun tümden boşa çıkarılması, demokratik modernite sisteminin inşa görevlerinin, demokratik çözüm ve barış çabalarının başarısına bağlıdır. 20. yüzyılın tüm hain ve işbirlikçilerini, en üst emperyalist irade altında birleştiren bu komployu, bir tarihi Anadolu ve Mezopotamya barışına dönüştürmek, halklarımızın ve tüm sorumlu güçlerinin önünde görev olarak durmaya devam etmektedir. Bu göreve sahip çıkmak, tarih boyunca arzulanan onurlu barışın, kardeşliğin, özgürlük ve eşitliğin de yoludur..."

Yorumlar
Oyunuz:
24.08.2019
Bu ürüne henüz kimse yorum yapmamış.