Venüs Üçgeni (Ciltli) Anais Nin
Venüs Üçgeni (Ciltli) Anais Nin Venüs Üçgeni (Ciltli) Anais Nin
Kategoriler
Katkıda Bulunanlar
Özellikler
Barkod :9786052389201
Boyut : 13.00x19.00
Sayfa Sayısı :305
Basım Yeri : İstanbul
Basım Tarihi : 2017-11
Çeviren : Betül Kadıoğlu
Kapak Türü : Ciltli
Kağıt Türü : 2. Hamur
Dili : Türkçe
Format : Kitap
Kitap
Etiket Fiyatı
:
24,00 TL

İndirim Oranı
:
%15

İndirimli Fiyatı
:
20,40 TL

Sepete Ekle   10 günde temin

1940'larda, bir koleksiyoncunun önerisiyle erotik hikayeler yazmaya başlayan Henry Miller'a katılan Anais Nin, başka sipariş üstüne kaleme aldığı metinlerde erotizmin en saklı kuytularına ulaşır. Bedenin ve hayal gücünün kışkırtıcılığına kapılan karakter aracılığıyla insan doğasının en mahrem köşelerini gözler önüne serer.

Türkçede ilk kez tam metin olarak yayımlanan Venüs Üçgeni, erotik yazının en usta kalemlerinden birinin olağanüstü zengin ve egzotik öykülerini bir araya getiriyor.

"Şiirsellik değil" eğlence isteyen bir müşterinin baskısı altında yazdığım bu erotik metinlerde, üslubumun erkeklerin yazdıklarını okuyarak geliştiğini düşünüyordum. Bu nedenle, uzun bir süre kadınsı özümden taviz verdiğime inandım. Erotik metinleri bir kenara kaldırdım. Bunları yıllar sonra tekrar okurken kendi sesimin tamamen bastırılmamış olduğunu görüyorum.

Birçok yerde sezgisel olarak kadın dili kullanmışım, cinsel deneyimlere bir kadının bakış açısıyla bakmışım. SOnunda bu erotik hikayeleri yayımlamaya karar verdim, çünkü bir kadının, hep erkeklerin alanı olmuş bir dünyadaki ilk adımlarını atma çabasını gösteriyor.

Anais Nin

Yorumlar
Oyunuz:
17.10.2018
Bu ürüne henüz kimse yorum yapmamış.