Yaraya Tuz Bastım "Ermeni Soykırımı..." - %35 indirimli  - Tuncay Özka
Yaraya Tuz Bastım "Ermeni Soykırımı..." - %35 indirimli  - Tuncay Özka Yaraya Tuz Bastım "Ermeni Soykırımı..." - %35 indirimli  - Tuncay Özka
Kategoriler
Özellikler
Barkod :9786058926639
Boyut : 13.50x19.50
Sayfa Sayısı :479
Basım Yeri : İstanbul
Basım Tarihi : 2009-10
Kapak Türü : Ciltsiz
Kağıt Türü : 2. Hamur
Dili : Türkçe
Format : Kitap
Kitap
Etiket Fiyatı
:
13,89 TL

İndirim Oranı
:
%35

İndirimli Fiyatı
:
9,03 TL

Sepete Ekle   Stokla Sınırlı: 18 Adet

Yakın zamana kadar bu topraklarda yaşayan insanlar, birbirleriyle çelişerek veya uzlaşarak ama birlikte iç içe ve birbirlerini anlamaya çalışarak yaşadılar.Emperyalist ülkelerin gerek 'küreselleşime' ve gerekse 'yeni dünya' düzeni gibi tanımlamalarıyla başlattıkları 'yeni emperyalist' atak ile bütün etnik yapılar, yeniden diriltilmeye başlandı. Ve bu etnik yapıları körükleyerek, illigal şekilde destekleyerek ve kışkırtarak kendi çıkarları doğrultusunda kullanmaya başladılar.

Başlangıçta Irak'ın bütünlüğünden asla taviz vermeyeceklerini söyleyenler, bugün parçalanmadan nasıl en fazla çıkar sağlayabileceklerinin hesaplarını yapıyarlar.

Türkiye'de Kürtler ve Ermeniler üzerinden başlatılan senaryoların nerelere varacağını, artık kimse tahmin edemiyor. Ancak olayın en acı yanı, Türkiye kendisi üzerine oynanan bu oyunları bir seyirci gibi izliyor. Şu gerçeği hiç göz ardı etmemeliyiz ki; biz düşünmedikçe, konuşmadıkça ve haklarımıza sahip çıkmadıkça, hesapta bizim adımıza bunları yapmaya çalıştığını söyleyen talipliler hep çıkacaktır.

O halde her zaman yaptığımız gibi yine 'o zaman gelsin bakarız'mı diyeceğiz?

Artık ilmiğin boynumuza geçirilmesine engel olmak için söyleyecek sözümüz ve tüm Dünya'ya karşı bir tavrımız olmalı ve bunları sergilemeye başlamalıyız.

- Tuncay ÖzkanYorumlar
Oyunuz:
18.07.2019
Bu ürüne henüz kimse yorum yapmamış.