sadsad x
asdasd
Kronik Hastalıklara Çözüm Var

Kronik Hastalıklara Çözüm Var

Kolektif

Nemesis Kitap

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Bu kitap gerçekten iyileşmek isteyen, vücudun anlattıklarını duymak için onu dinleyen, sürekli araştıran, okuyan, bedeninin sorumluluğunu kendi üzerine almış, yaşam tarzında değişiklikler yaparak daha sağlıklı, daha zinde kalmak ve sağlıklı yaş almak isteyenler için yazıldı.

  Kronik hastalıklar bir günde oluşmaz. Kökleri derindedir. Bütüncül tıp yaklaşımıyla herhangi bir organın tedavi edilmesi amaçlanmaz, organizmanın kendisini tedavi için çaba gösterilir. Beden, zihin ve ruh açısından organizmayı sağlıklı bir hale getirmek asıl hedeftir. Bütüncül tıp tedavilerini kullanmak demek modern tıptan uzaklaşmak demek de değildir. Aksine modern tıbbın tüm teknolojik imkânlarıyla bilimsel olarak etkinliği kanıtlanmış, geleneksel ve tamamlayıcı tedavileri beraber kullanabilmektir.

  Dr. Levent Sepit’in kaleme aldığı ve kronik hastalıkların bir çözümü olduğu iddiasıyla yola çıkan eser, hipertansiyonla, depresyonla, diyabetle, kalp hastalıkları, astım ve artritle, bel fıtığıyla, reflü, fibromiyalji, haşimato, obeziteyle, alerji, romatizma, sedef ve egzamayla hatta kronik yorgunlukla yıllardır mücadele edenler için bir kılavuz niteliğinde.

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Ekim 2022
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 13,5 x 21
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : 2. Hamur
  Sayfa Sayısı : 480
  Barkod : 9786258400793

  Katkıda Bulunanlar

  Yazar Adı
  Kolektif

Please click to see profile.
Visa Mastercard Troy
Axess Bonus Maximum Paraf World
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.