Kuzgun

Gülçin Koz

Eftalya Kitap

%35 indirim
40,00 TL 26,00 TL
 
0/5 (0 kişi)
6 adet stoklarımızda

Londra’nın göbeğinde peş peşe işlenen cinayetlerin ardındaki izleri takip eden Cinayet Masası dedektifleri, önce Yunanistan’a sonra da Türkiye’ye uzanan macera dolu bir kovalamacanın içinde tarihin ve mitolojinin büyülü dünyasının kapılarını aralarlar. Onlar katile yaklaştıkça tarihin üstü örtülen gerçekleriyle yüzleşecekler ve bir Antik Çağ uygarlığının izlerini süreceklerdir. Britanya Müzesi’nden çıkıp Osmanlı İmparatorluğu’na kadar giden sırlar ortaya çıktıkça, kadim Likya uygarlığının topraklarına yapılan ve Patara’ya kadar ulaşan yolculuk derin bir anlam kazanacaktır.

Geçmişteki sırları ve olayların gizemini çözerken önlerine çıkan tehlikelerle dolu yol, onları bir taraftan katile yaklaştırırken diğer taraftan tüm Avrupa’da yaşanacak olan birçok tartışmanın da başlangıç noktası olacaktır.

İngiltere’de başlayıp Tanrıların Dağı’nda devam eden bu nefes kesen takip, Anadolu’nun tarihsel zenginliği ile yoğrularak ağızlarda enfes bir tat bırakırken, eski defterlerin açılıp zihinlerde tekrar tekrar sorgulanmasına neden olacaktır.

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Ocak 2020
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 448
Barkod : 9786052198612

Katkıda Bulunanlar

Editör
Murat Dinçer

Kaliteli bir kurgu

Tarih ve kurguyu bir arada çok severim. Bu kitaptaki antik çağlardan gelen gerçekliğin mitolojiyle harmanlanarak kurguya zekice yedirilmesini çok beğendim. Gizemini ve heyecanını son sayfaya kadar korudu. Beklentimi hem fazlasıyla karşıladı hem de güçlü bir kalemle tanışmama aracı oldu. Yazarın yeni romanını heyecanla bekliyorum.

M
Merve Çelik  -   03.05.2020
SU