Meleklerle Dans

Dans Med en Angel

Ake Edwardson

Pegasus Yayınları

%35 indirim
36,94 TL 24,01 TL
3 adet stoklarımızda

Kuzey’in dondurucu atmosferinde yuvalanmış karanlık bir ruh uyanıyor…

İsveçli bir genç Londra’daki bir otel odasında öldürülür. Benzer bir cinayet Göteborg’da da işlenir. İki olay birbirinden bağımsız gibi görünse de işleniş biçimlerindeki benzerlik dikkat çekicidir. Başkomiser Erik Winter katili bulmak için Londra’daki meslektaşı Steve Macdonald’la işbirliği yapar. Olay yerindeki bulgular polisin Hitchcock ismini verdiği katilin, cinayetleri kameraya kaydettiğini göstermektedir. 

Katilin bıraktığı küçük izler, polisleri vahşet ve pornografi içeren filmlerin çekildiği yeraltı dünyasına götürür. Fakat girdiği evde kanlı giysiler bulan bir hırsızdan gelen ipucu araştırmanın yönünü değiştirir. 

İsveç polis teşkilatının en genç üyesi Erik Winter, doğduğu yerde gerçekleşen bu cinayeti çözmek için yasaları çiğnemekten çekinmeyecek ve çabalarının katili gittikçe kendisine yaklaştırdığını görecektir. 

“Son cümlesine kadar ustaca kurgulanmış kusursuz bir roman.” 

- Wolfgang Weninger 

“Meleklerle Dans, bu türün beğeni seviyesi yüksek okurlarını bile tatmin edecek kadar gizem içeriyor fakat asıl başarısı Kuzey’in karanlık atmosferini bize yaşatıyor olması.” 

- Marie Claire 

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Şubat 2017
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Orijinal Dil : İsveççe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 464
Barkod : 9786052991206

Katkıda Bulunanlar

Çevirmen
Hakan Tansel

Editör
Zeynep Tür

Kapak Tasarım
Yunus Bora Ülke

Katkıda Bulunan (İçerik)
Meral Gök

SU