sadsad x
asdasd
Yeni
 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • “Şarkısını hafifçe mırıldanmaya başladı, müziğin ritmini iliklerinde hissetti. Bu heyecanlı dinginliği beynine ve kalbine kazımak istiyordu. İlerde zorlandığı, kendinden emin olmadığı, yetersizlik veya çaresizlik duygularıyla boğuştuğu zamanlarda gözlerini kapayıp bu anı hatırlamak isterdi.
  Engin'le arasında müthiş bir bağ vardı. Hiç tanımasa da sanki Engin'in hislerini anlıyordu ama Engin'den çok önemli bir farkı vardı: O yalnız değildi.”

  İlk Türk Netflix Orijinal dizisi Hakan Muhafız'ın Yaratıcı Yapımcılığını ve Senaristliğini üstlenen, uluslararası pek çok dizi projesinde yer alan ve uluslararası festivallerden pek çok ödül ile dönen, Yönetmen, Senarist ve Yapımcı Binnur Karaevli'den bir miras romanı…

  MİRAS genç bir müzisyenin kendini, geçmişini ve yeteneklerini keşfetme yolculuğunu anlatıyor. Günümüz ile 1978-1981 dönemi arasında geçen hikâye, nesiller arası çatışma, toplumun gençler üzerindeki baskısı, ailelerin yarattığı duygusal kısır döngülerin kırılması gibi temaları işlerken aşk ve müzik ön plana çıkıyor.

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Haziran 2022
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 13 x 21 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : 2. Hamur
  Sayfa Sayısı : 397
  Barkod : 9786057139641

  Katkıda Bulunanlar

  Yazar Adı
  Binnur Karaevli

Please click to see profile.
Visa Mastercard Troy
Axess Bonus Maximum Paraf World
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.