Mucize Sözcükler

Sadettin İlker Cömert

US Yayınları

%40 indirim
27,00 TL 16,20 TL
 
0/5 (0 kişi)
22 adet stoklarımızda

Bu kitap elinize ulaştıysa ve sayfalarına göz attıysanız kitabı okumaya hazırsınız demektir. Hiçbir karşılaşmanın tesadüf olmadığı bu evrende, insan okuyarak ve öğrenerek ilerlemeye, yenilenmeye, büyümeye devam edecektir.

Türkçemizin frekansı yüksek sözcüklerini bir arada bulacak ve sözcüklerin gücünü tekrar göreceksiniz. Şurası muhakkak ki sözcüklerinizin değişimi hayatınızın değişimine yol açacaktır. Kişisel gelişim sahasında yazılan ilk kitap özelliğini de binden fazla mucize sözcüğün tek bir kaynakta bulunmuş olmasındandır. Kitabın sayfaları arasında mucizeler dilinin incelikleri üzerine sırlar verilmiştir. Bu sırların bazıları gizli bazıları açıktır.

Yüksek bilinç seviyesinde ve rezonans alanı çok güçlü olan peygamberler, düşünürler, sanatçılar, liderler bu dili istemli ya da istemsiz olarak en etkili biçimde kullanmışlardır. Bugün birçok alanda bu dil farklı farklı niyetlerle olsa da kullanılmaktadır. Özellikle çok satılan kitaplara çok izlenen filmlere biraz dikkat ederseniz bu dili göre-bilirsiniz. Hem kendinize hem çevrenize sağlayacağınız farkındalık yolculuğu kolaylıkla başlasın.

Bir sözcükle bir insan bir kitapla tüm Dünya değişir.

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Ağustos 2020
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 11,50 x 16,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 174
Barkod : 9786050623093

Kategoriler

SU