Derin Aşk 3 Zara
Derin Aşk 3 Zara Derin Aşk 3 Zara
Kategoriler
Özellikler
Barkod :8699466003933
Format : CD
Disk Sayısı : 1
Ağırlık (gram) : 1.00
Yapım Yılı : 2018
Süre Dakika : 1
Süre Saniye : 1
CD
Etiket Fiyatı
:
24,90 TL

Sepete Ekle   3 günde temin

Evrensel Müziğin güçlü yorumcusu Zara, Derin Aşk' ismini verdiği arabesk albüm serisinin üçüncüsü ile müzikseverlerle buluşuyor. Poll Production etiketi ile piyasaya çıkacak olan ‘Derin Aşk 3' albümünde birbirinden değerli müzik adamlarının imzası bulunuyor.

Her tarzda söylediği şarkılarla geniş bir müzik yelpazesine sahip olan Zara, söylediği arabesk şarkılarla büyük yankı uyandırdı. İstek üzerine serinin üçüncüsünü dinleyicilerin beğenisine sunan sanatçı, birbirinden güçlü 10 şarkının yer aldığı ‘Derin Aşk 3' ile yine iddialı geliyor.

Orhan Gencebay, Müslüm Gürses, Ferdi Tayfur, İbrahim Tatlıses, Kamuran Akkor, Gülden Karaböcek, Ferdi Özbeğen, Kibariye , Behiye Aksoy ve Ercan Turgut gibi usta seslerin daha önce seslendirmiş olduğu eserleri kendine has tarzı ile yeniden yorumlayan Zara, arabesk şarkılara yeni bir soluk getiriyor.

Uzun zamandır repertuvarı üzerinde çalıştığı ‘Derin Aşk 3' albümünde Zara, geçmişten bugüne en sevilen arabesk şarkıları seslendirerek müzikseverlere dolu dolu bir albüm hediye ediyor.Albüm içeriği

1- Ağla Halime
2- Kurtuldum
3- Ayrılık Kolyesi
4- Vur Gitsin Beni
5- İkimiz De Yalancıymışız
6- Bir Mana Var Gözlerinde
7- Beni Kaybettin Artık
8- Severek Ayrılalım
9- Kapın Her Çalındıkça
10- Dönemezsin Sen

Yorumlar
Oyunuz:
17.01.2019
Bu ürüne henüz kimse yorum yapmamış.