sadsad x
asdasd
Neşterden Keskin Kalem Yeni

Neşterden Keskin Kalem

Kolektif

Kırmızı Kedi Yayınevi

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Prof. Dr. Cengiz Kuday, sadece Türkiye’nin değil, dünyanın sayılı beyin cerrahlarından. Hekimlik ve akademik kariyeri başarılarla dolu “hocaların hocası” Kuday, neşteriyle değil, kalemiyle karşımıza çıkıyor.

  Neşterden Keskin Kalem, Prof. Dr. Cengiz Kuday’ın çeşitli gazete ve dergilerde yayımlanan yazılarını, onunla yapılan birbirinden önemli söyleşileri ve hakkında kaleme alınan yazıları bir araya getiriyor.

  O, sadece alanında uzman bir cerrah-hekim değil, çocukluk yıllarından beri tarihe olan ilgisini, bilgi ve birikimi ile yetkinlik seviyesine çıkarmış birisi. Türkiye’de ve dünyada olan olayları, çağının tanığı bir aydın sorumluluğuyla, tarih perspektifinden bakarak ve felsefi çıkarımlarla destekleyerek kaleme alıyor yazılarını.

  Türkiye tarihinin dönüm noktalarına dair yazılar da var, genç hekimlere öğütler de. Beyin hastalıkları ile ilgili bilgiler de veriyor, Türkiye ve dünyada yaşanan güncel olaylara dair görüşlerini de aktarıyor. Adından da anlaşılacağı üzere, her satırında kalemin neşterden daha keskin olduğunu gösteriyor.

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Ekim
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 13,7cm x 23cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : 2. Hamur
  Sayfa Sayısı : 448
  Barkod : 9786254181573

  Katkıda Bulunanlar

  Yazar Adı
  Cengiz Kuday
  Kolektif

Please click to see profile.
Visa Mastercard Troy
Axess Bonus Maximum Paraf World
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.