sadsad x
asdasd

One Child One Miracle

Duygu Duraklı Özlü

Gaga Yayınları

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • ‘One Child One Miracle‘ tamamen yerli olarak üretilmiş, artırılmış gerçeklik ile desteklenmiş İngilizce hikaye kitabıdır. Hikayedeki resimler alanında uzman bir ressam tarafından çizilmiştir. Kitabın seslendirmesi Kanadalı Asistan Profesör Sheelah Ziajka tarafından yapılmıştır.

  Günümüz teknolojisine doğan çocuklara tablet ve telefon kullanımının tamamen yasaklanması yerine, faydalı şeyler (araştırma yapmak, bilgiye ulaşmak ve öğrenmek) öğrenmek için kullanılabileceğini gösteren bir hikaye... Hikaye içerisindeki ana karakterin davranışlarındaki dönüşüm de bunu destekler şekilde anlatılmıştır.

  Kitaba entegre edilen artırılmış gerçeklik uygulamasını kullanmak için ücretsiz olarak sunulan ‘gagayayınları’ uygulaması hem Google Play hem de Apple Store'dan indirilebilmektedir. Kitabın arkasında bulunan bilgi notu ile uygulamanın nasıl kullanılacağı anlatılmaktadır.

  Kısaca söylemek gerekirse: Artırılmış gerçekliği kullanabilmek için öncelikle kitabın basılı halini satın almış olmanız gerekmektedir. Daha sonra uygulamayı telefonunuza ya da tabletinize indirmeniz ve kurmanız gerekmektedir. Ardından tablet ya da telefonunuzu kitabın sayfalarına tuttuğunuzda bu sayfaların animasyonları sesli olarak ekranınızda belirecektir. Animasyon telefonunuzu tuttuğunuzda otomatik olarak açılırken, hikayeyi aynı anda sesli olarak da dinlemek için ekranınızın sol altında bulunan ‘play tuşu’na basmanız yeterli olacaktır.

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Kasım 2019
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : İngilizce
  Boyutlar : 24 x 24 cm
  Cilt Durumu : Ciltli
  Kağıt Tipi : Kuşe
  Sayfa Sayısı : 32
  Barkod : 9786056872730

  Katkıda Bulunanlar

  Resimleyen Adı
  Serkan Avcı

  Yazar Adı
  Duygu Duraklı Özlü

Please click to see profile.
Visa Mastercard Troy
Axess Bonus Maximum Paraf World
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.