Oxen - İlk Kurban

Jens Henrik Jensen

Dedalus Kitap

%25 indirim
48,00 TL 36,00 TL
 
0/5 (0 kişi)
2 iş gününde temin

“Danimarka suç edebiyatında bir mihenk taşı: Jens Henrik Jensen’in İlk Kurban’ının seviyesine erişebilen çok az Danimarka gerilim romanı var.”
Arne Mariager, Horsens Folkeblad

“İlk Kurban, iyi yazılmış, ilgi çekici diyalogları ve aksiyon sahnelerini heyecan verici biçimde anlatıyor. Son sayfaya gelmeden elinizdeki kitabı bırakmak istemiyorsunuz.”
Anne Grete Jacobsen, Litteratursiden

“Jens Henrik Jensen, inandırıcı ve sürükleyici bir kurguda nevi şahsına münhasır bir yeteneğe sahip ve kitap boyunca bir saniye bile kontrolü elinden bırakmıyor.”
Ole HB Andreesen

Seçkin bir asker olmasına rağmen, yaşadığı savaş travmasından sonra her şeye sırt çevirip Bay White adındaki köpeğiyle beraber ormanda yaşamaya başlayan Niels Oxen sadece huzuru aramaktadır.

Ancak Nørlund Kalesi’nde işlenen cinayet sonrasında her şey karışır ve bütün oklar Oxen’e çevrilir. Bölge polisi, istihbarat servisleri ve bürokratlar da olaya dâhil olunca başka cinayetler ortaya çıkar ve Oxen’in önünde iki yol belirir: Hapse girmek ya da cinayetleri çözmek…

Danimarka’nın başarılı suç yazarlarından biri olan Jens Henrik Jensen’in kaleme aldığı Oxen serisinin ilk kitabı artık Türkçede!

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Ocak 2021
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 13,00 x 20,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Orijinal Dil : Almanca
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 400
Barkod : 9786057639349

Katkıda Bulunanlar

Çevirmen
Gülşah Gürer

SU