Post Öykü İki Aylık Öykü Dergisi Sayı: 37 Kasım - Aralık 2020

Kolektif

Post Öykü Dergisi

%25 indirim
14,00 TL 10,50 TL
 
0/5 (0 kişi)
79 adet stoklarımızda

Post Öykü 35. sayısıyla raflarda!

Akif Hasan Kaya’nın Serçe Risalesi öyküsüyle başlayan Post Öykü’nün yeni yaş yolculuğu Ertuğrul Emin Akgün, Emeti Saruhan, Osman Cihangir, Onurhan Ersoy öyküleriyle devam ediyor. İmgeler Sûretler bölümüne Handan Acar Yıldız konuk olurken Hikâyesi köşesinde ise Yusuf Temizcan okurla buluşuyor. M. Fatih Kutlubay, Gökhan Yılmaz, Süleyman Arif Yıldız ve Güray Süngü ise yeni sayıya kurmacalarıyla katkı sağlayan yazarlardan.

Güneş Vezir çevirisiyle Chesterton’ın “Peri Masalları”, Cemal Şakar’ın “İmgenin Aşırılaştırılmasının İki Tarzı”, Kadir Daniş’in “Kurmaca Ne İşe Yarar?” başlıkları, Kasım-Aralık sayısının makaleleri. Bir Şey Hakkında Üç Şey’de ise Bülent Ayyıldız, Edgar Allan Poe üzerine düşünüyor. Yanlış Okumalar atölyesinin 37. sayıdaki odak yazarı ise Yücel Balku. Uygar Atasoy, Yelda Sözdemir, Gülşen Funda, Onurhan Ersoy, Mustafa Aplay ve Betül Sezgin incelemeleri ile Yücel Balku edebiyatına farklı pencerelerden bakıyor.

Çevirmen Nurat Önoğlu’nun cevapladığı sorularla başlayan Post Kitap bölümünde Kürşat Çelik ile yapılan bir söyleşi de ilgili okuru bekliyor. Post Öykü’nün 37. sayında yeni çıkan kitaplar hakkında yazanlar ise; Gülşen Funda, Kürşat Çelik, Mahmut Sami Yıldız, Onurhan Ersoy, Mustafa Aplay, Ali Yağan, Ayşenur Önler, Murat Öztürk, Yelda Sözdemir. Ve yeni çıkan kitapları sizinle buluşturan bir klasik Dükkan ise her zamanki sayfalarında.

Keyifli okumalar!

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Kasım 2020
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 16,00 x 22,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 160
Barkod : 3992148893004
SU