Şipşak - Gaipten Kelimeler 1

Alp Arslan

Erik Yayınları

%32 indirim
15,00 TL 10,20 TL
6 adet stoklarımızda

Alp Arslan’ın kaleme aldığı ve daha önce e-kitap olarak yayımlanmış olan Gaipten Kelimeler kısa roman serisinin birinci kitabı Şipşak, Erik Yayınları’ndan çıkarak raflardaki yerini aldı.

Gaipten Kelimeler özgün bir seri. Bu özgünlük daha çok serideki her kitabın az çok farklı tarzlarda yazılmış olmasından kaynaklanıyor. Bir tanesi eğlenceli, samimi bir anlatıma sahipken bir diğerinde korku unsurlarıyla, bir başkasında psikolojik gerilimle, öbüründe bilim kurguyla karşılaşabiliyorsunuz. Ancak hepsinin ortak unsuru “fantastik” olmaları.

Serinin ilk kitabı olan Şipşak zamanlar arası iletişim kuran iki fotoğrafçının fantastik öyküsünü anlatan bir kurguya sahip. Zaman, geçmiş, gelecek gibi kavramları sorgular ve sorgulatırken zamana yönelik müdahalelerin ortaya çıkardığı kelebek etkisini de gözler önüne seriyor. Bununla birlikte bilimkurgu bile denebilecek bu öykünün anlatımı oldukça samimi, kimi yerde duygusal, kimi yerde eğlenceli ve neredeyse konuşma dili sayılabileceği için okuyucuları oldukça özgün bir kitap bekliyor.

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Kasım 2019
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 19,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 64
Barkod : 9786052156148

Kategoriler

SU