Socrates - Düşünen Spor Dergisi Sayı: 55 Ekim 2019

Kolektif

Socrates Dergisi

%35 indirim
20,00 TL 13,00 TL
13 adet stoklarımızda

Metin 1: Eda Erdem, Charles Leclerc, Max Kruse, Claudio Ranieri röportajları ve özel dosyalar... Socrates'in yeni sayısı satışta!

Metin 2: Socrates'in Ekim kapağında Eda Erdem, Max Kruse ve Charles Leclerc var. Yeni sayının Merkez Kort kelimesi ise Yabancı.

2019 Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası'nda gümüş madalya alan Türkiye'nin kaptanı Eda Erdem Dündar, yeni sayımıza özel bir röportaj verdi. Erdem turnuva öykülerinden Türk voleybolunun geleceğine kadar pek çok konudan söz etti. Formula 1'in yeni yıldızı Charles Leclerc ise Ferrari'deki ilk sezonunu Socrates'e anlattı. Fenerbahçe'nin yeni yıldızı Max Kruse, Bundesliga'dan ayrılış ve Türkiye'ye geliş nedenlerini açıkladı.

Merkez Kort'un girişinde ise 'Yabancı Sınırı' tartışması var. Buğra Balaban ile Atahan Altınordu'nun hazırladığı dosyada Aykut Kocaman'dan Önder Özen'e birçok isim Türk futbolunun bitmeyen tartışmasını kendi penceresinden anlattı. Çiçeği burnunda US Open şampiyonu Bianca Andreescu, James Montague'ın gözünden futbola giren yabancı sermaye, Kocamustafapaşaspor'un kadın başkanı Zeynep Pınar Ulus Çokyaşar, efsane Yalçın Granit'in Paris günleri, Mehmet Yüce'nin kaleminden Türk sporunun yabancı öncüleri... Hepsi ve daha fazlası Merkez Kort'ta.

Yeni sayının içerikleri bunlarla sınırlı değil. Emre Özcan, Antonio Conte'nin Inter serüvenini yazdı. İlhan Özgen, Toprak Saha'da Ardiles'in Tottenham günlerine yer verdi. Claudio Ranieri, futbol felsefesinden ve kariyerinden özel bir röportajla Socrates'e bahsetti. Serhan Acar, WRC Marmaris'i yazdı. Doruk Pehlivan, Hentbol Şampiyonlar Ligi'ne uzanan başarılı kariyerini Ozan Can Sülüm'e anlattı. Ayrıca Greta Thunberg'den Blaise Pascal'a, Bury'den Ben Stokes'a pek çok karakter ve konu Socrates'in yeni sayısında...

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Ekim 2019
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 22,00 x 26,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 128
Barkod : 3990000063792
SU