Socrates - Düşünen Spor Dergisi Sayı: 57 Aralık 2019

Kolektif

Socrates Dergisi

20,00 TL
Tükendi

2010'lar biterken Socrates de özel bir sayıyla karşınızda. Evet, 2010'lar özel sayısı! Peki kapakta kimler var? Ronaldo, Messi, LeBron, Curry, Biles, Djokovic ve Gözde Kırdar...

Ronaldo ile Messi modern futbolda neyi temsil ediyor? Curry basketbolu nasıl değiştirdi? LeBron'un tartışma yaratan kararlarından geriye ne kaldı? Djokovic ve erkekler tenisindeki 'Büyük Üçlü'nün sırrı ne?

Aralık sayısında özel dosyalar da dikkat çekiyor. Belgesel niteliğindeki iki sözlü tarih, 2010'lar sayısında kendine yer buldu. VakıfBank'ın voleybolun tepesine çıkış öyküsünü Gözde Kırdar'dan Giovanni Guidetti'ye uzanan geniş bir kadro anlattı. 2012 NBA Draft'ında seçilen ama sonra istedikleri yerlere gelemeyen İlkan Karaman, Furkan Aldemir ve İzzet Türkyılmaz'ın hikâyesini de tanıklarından dinledik ve orada Türk basketbolunda bir dönemin öyküsünü bulduk.

Özel röportajlar bununla da bitmiyor. 2010'ların en büyük bisikletçilerinden Marcel Kittel, kariyerini ve erken düşüşünü İsviçre'de konuk ettiği Socrates'e anlattı. Tenisin yeni ve büyük yeteneklerinden Stefanos Tsitsipas da Aralık sayısına konuşan isimlerden... Galatasaray'ın istikrarlı ayaklarından Hakan Balta hem dünü anlattı hem de yarını... Dönemin Türkiye adına en gurur veren başarılarını elde eden Ramil Guliyev'den kariyerinin en önemli sayfalarını dinledik.

Yeni sayıda hangi yazarlar var? Kaan Kural'dan modern basketbol, Serhan Acar'dan Sebastian Vettel portresi, Emre Özcan'dan döneme damga vuran taktiksel trendler, İlhan Özgen'den Juventus hegemonyası, Kutay Ersöz'den Türk futbolunun krizleri, Yücel Tuğan'dan UFC'nin yükselişi ve Caner Eler'den Stephen Curry...

2010'larda spor dünyasından geriye ne kaldı? Ronaldo, Messi, LeBron, Curry, Gözde Kırdar, Biles ve diğerleri... Hepsi ve daha fazlası Socrates'in yeni sayısında!

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Kasım 2019
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 22,00 x 26,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : Kuşe
Sayfa Sayısı : 124
Barkod : 3990000068793
SU